Sladké a veselé svátky!

Posted by

Tak je to tady, máme tady svátky a myslím, že je na čase vám všem popřát. Žádné velké vykecávání, protože nikdo nechce sedět u internetu, ale raději trávit čas s blízkými nebo prostě odpočívat. A někteří z vás už od rána kmitají u plotny, aby všechny pěkně pohostili. A pokud by vám nějaký ten volný čas zbýval, můžete mi třeba do komentářů poslat vaše zábavné vánoční historky:)).

IMG_5063

Tak tedy šťastné a veselé aneb Sladké a Kašulkovité Vánoce, jako jsem přála na svých jedlých dárečcích. Jedlé dárky jsou prostě super a já je čím dál více oceňuji, zvláště, když se hodí do mé kuchyně.

IMG_5115

Doufám, že jste letos měli trochu času brouzdat se vánočními městy a nasávat atmosféru. Nejde o to, že byste si museli dát svařák nebo něco podobného, ale jen trochu nabrat té vůně Vánoc a uvědomit si, že bychom těch pár dnů volna měli využít k odpočinku, a tedy povzbuzení naší léčby. A nezapomeňte, dělejte prostě to, co vás dělá šťastnými. Nepolevujte ve svém jídelníčku jen kvůli tomu, že ostatní se chtějí přejídat, nejsou to svátky přejídání! Naopak buďte na sebe dostatečně přísní, aby vám bylo dobře. Radost přece není potřeba hledat v jídle:)).

IMG_5083

Takže si raději studie o nezdravém jídle a nemocech nechám na později, ať vás na svátky moc nědesím. Děkuji za vaši přízeň po celý rok, děkuji za vaši zpětnou vazbu a za sledovanost, která mi dělá radost. Opravdu si ze srdce přeji, aby všichni byli šťastní a aby všichni (nejen) HIT pacienti zvládli svátky bez větších epizod!

Pod tlakem jsem musela servírovat cukroví dříve, než bylo v plánu. Má to své výhody - umlčí to ostatní a je tak aspoň chvíli klid:))
Pod tlakem jsem musela servírovat cukroví dříve, než bylo v plánu. Má to své výhody – umlčí to ostatní a je tak aspoň chvíli klid:))

One comment

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.