Už žádné dlouhé hledání receptů:))

Posted by

Rozhodla jsem se přidat tento malý článeček, protože se čím dál častěji ptáte na možnosti individuálně archivovat oblíbené recepty či možnost vydání papírové podoby kuchařky. I když bych vám ráda přinesla oboje, není to tak jednoduché. Pokud tedy nechcete každý odkaz ukládat do svého prohlížeče, můžete využít velmi jednoduchou webovou aplikaci Pinterest.

pinterest

Mnozí z vás o něm slyšeli, mnozí jej využívají. Kdo jej však nezná, bude nadšen. Jednoduše si zdarma vytvoříte účet na www.pinterest.com (nebojte, najdete zde i češtinu). Pod každým mým článkem najdete vpravo dole tlačítko s červeným nápisem Pin it, na které stačí kliknout.

pinterest 2

Otevře se vám váš účet a můžete si zvolit, do kterého alba/nástěnky si daný recept nebo článek přidáte. Takových nástěnek si můžete vytvořit stovky a rozdělit si tak třeba na ozkoušené, neozkoušené, sladké, zajímavé, sušenky atd, prostě dle vaší libosti. Takto si krásně vytvoříte nástěnku, kde se zobrazí pěkně hlavní obrázek z receptu. Kdykoliv se pak můžete na nástěnku podívat, projet si uložené odkazy, rozklinout a pak kliknutím na obrázek přesměrovat přímo na recept na mém blogu. K tomu se vám zobrazí třeba také další nabídky, můžete brouzdat dalšími alby a najít spoustu výborných receptů. Pak už si můžete jednotlivé odkazy třeba jen připnout na své stránky. A takto můžete pokračovat do nekonečna a ukládat různé blogy a různé odkazy.

A abyste to měli ještě krapet jednodušší a chtěli vybírat třeba jen podle obrázků (je mi to jasné, někdy si člověk lépe pamatuje, jak to vypadalo, než jak se to jmenovalo), můžete zkusit můj pinterest.

pin-on

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.