Proč jsem rozhodla přidat tlačítko na finanční podporu mého blogu?

Posted by

Velmi mě těší, když od čtenářů dostávám zpětnou vazbu. Je úplně fuk, jestli je to upozornění na pravopisnou chybu (všem se moc a moc omlouvám), otázka k dovysvětlení článku nebo třeba jen poděkování za celý blog. Ať už negativní nebo pozitivní, alespoň mám pocit, že blog někdo čte a že to není jen takové veřejné vypisování bez cíleného publika. Je pravda, že diskuze zatím moc bujaré nejsou, ale i sledovanost mě velmi těší (dobře, mám trochu přehled díky statistikám, ale ten „osobnější“ kontakt je vždy příjemnější). stažený soubor

Tak jsem se rozhodla, že si přes PAYPAL zřídím účet, abyste na blog mohli přispět. Jedná se o dobrovolné přispění, do ničeho vás nikdo nenutí, nic si nekupujete, peníze budou využity na nákup literatury, zaplacení webového hostingu, rozšíření prostoru, poštovného, případně kurzů a přednášek, které mi přijdou zajímavé a potřebné v dalším zkoumání. Když by se náhodou uspořila korunka navíc, mohu alespoň otestovat i nějakou tu potravinu. Paypal je bezpečné rozhraní a nemusíte k němu vytvářet nový účet, stačí použít platební kartu. Bohužel jsem lepší způsob zatím neobjevila (ale ráda si poslechnu vaše zkušenosti).

410q-iwvg7L._SL500_AA300_

A proč vám to píši? Protože jsem prostě chtěla vysvětlit, jakou má funkci ono tlačítko „Donate“ na hlavní stránce blogu. A protože jsem vám chtěla říct, že jste skvělí a že si cením každé vaší zpětné vazby (a každého nápadu). A protože spousta z vás zkušených ví, kolik času stojí věnovat se blogu a psát články na základě výzkumu a studování dalšího materiálu, odpovídat vám na zprávy, a tak je milé, když některé věci spojené s blogem nemusí jít na úkor mého jídelníčku:)).

5 comments

  1. Výborný nápad!:) Blog sleduji pravidelně a aspoň mám možnost poděkovat i hmotně za to obrovské úsilí, které poctivé studium zabere! Díky také za skvělou interpretaci a vkládání informací do souvislostí! Ať se daří čím dál lépe!;)

  2. Dobrý deň. Až sa hanbím po prečítaní článku. I napriek tomu, že som šťastná, že existuje váš blok, ma nenapadlo reagovať na žiadny z príspevkov. Brala som to akosi automaticky. Prečítam, zoberiem si niečo pre seba, ale vyjadriť sa, mi akosi uniklo. Úplne vás chápem a beriem si k srdcu môj postoj. Týmto vám chcem vyjadriť veľký obdiv a vďaku, že ste tu, že ma navigujete tým správnym a pre mňa neznámym smerom. Veľakrát, keď „nevím kudy kam“, si naťukám „kašulku“ a uvedomím si, že nieje to až také zlé. Verím, že nás/mňa budete „sprevádzať“ aj naďalej. Vaša verná „načúvateľka“ Adela.

    1. Dobrý den,
      moc děkuji, že jste si našla čas. A nebojte, většina lidí bere blog (a bohužel i pomoc mimo blog) automaticky, takže jste nebyla na to sama, ale jsem moc ráda, že jste si našla čas to změnit:)). Děkuji a doufám, že se články budou i nadále líbit.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.