Smoothie Mangová smršť

Posted by

Pondělí rána jsou občas těžká. Zvláště, když byl zatěžkávací víkend, ale o tom až někdy jindy. Nic pak člověka nenabudí lépe než krásné svěží barvy, osvěžující chuť a spousta vitamínů na cestu do práce. Sice je velmi těžké sehnat zde zralé mango, ale občas člověk narazí na plod, který se aspoň přijatelně tváří. Mimochodem neuvěřitelné většina zahraničních HIT pacientů se shoduje, že mango je jedno z bezpečných ovoci. Dokonce i odborníci na choroby spojené s histaminem se o mangu vyjadřují velmi kladně. Tak na co ještě čekáte? Vzhůru na lov, tohle sladké ovoce je plné vlákniny a vitamínů!IMG_0896

Mangová smršť (cca 3 porce)

  • 1 zralé mango
  • 1 malý kelímek jogurtu (dle volby a tolerance, nevhodné pro eliminační fázi)
  • 1 hrnek mango džusu
  • 2 hrnky vody
  • 1/2 jablka
  • šťáva z 1/2 limetky

IMG_0895Vše smícháme v mixéru dohromady, vznikne nám smoothie střední hustoty. Nechejte pár minut odležet, chuť manga se krásně rozleží. V lednici vydrží přes noc a je stejně výborné. Dobrou chuť.

2 comments

  1. každé KAŽDÉ pondělní ráno je těžké a nic na tom nezmění i fakt, že víkend byl tichý a klidný. Jinak sehnat dobré zralé mango v ČR prostě nejde.

    1. Povedlo se mi jednou koupit skoro zrale:))) ale bylo to jen jednou. Ale je fakt, že zralé Alfonso z Mexika to vážně nebylo. Překvapivě jsem teď ve „večerce“ koupila skvělé fíky. Úplně jsem byla v šoku.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.