Soutěž o knihu „HIT je zdravo žiť“

Posted by

SOUTĚŽ ukončena

Dnes se generátor čísel rozhodl, že kniha poputuje k Marii (3.odpověd) a MIK(18.odpověd). Všem moc děkuji za učast a kdybyste si náhodou dělali zálusk, objeví se ještě soutěž na Facebooku nebo Instagramu:)))

Možná jste to někteří čekali a možná také ne, ale jo, dostala jsem od Paťky knihy, které vám věnuji do soutěže. Protože je fajn, když se radost šíří a já mám určitě radost, že na FB už je tolik sledovatelů. Myslím, že většina lidí už asi tuší, že rozvojem sociálních sítí se i většina bloggerů více přesouvá tam, protože máme možnost šířit více jednoduchých a krátkých myšlenek rychleji bez nutnosti na vše psát článek. Je to prostě rychlejší a můžu vám tam dávat odkazy na jednotlivé studie a vy tak máte přístup k informacím mnohem rychleji. Na instagramu je zase možnost více sdílet tipy z běžného života, dovolit vám nahlédnout pod pokličku v mé kuchyni, co běžně jím nebo co mě inspiruje. Takže pokud nejste vyloženě odpůrci sociálních sítí, doporučuji se do jejich víru vrhnout, možná zjistíte, že se dají chytře využít.

Takže první jsem přemýšlela soutěžit jen na FB nebo IG, ale jelikož vím, že spousta z vás tam zatím není, nakonec jsem se rozhodla alespoň tu první soutěž dát sem na blog. Myslím, že tahle kniha potěší nejednoho histaminika, ale potěší i kohokoli, kdo se zabývá o zdravou výživu, lidi trpící ekzémem, alergiemi i chronickými zánětlivými chorobami, kde je dobré příjem histaminu ve stravě snižovat. Přece jen spousta z nemocí je spojeno se zánětem a produkcí histaminu a my jej umíme ve stravě krásně regulovat. Základ je v čerstvé stravě, ale často chybí inspirace. A tu právě v knize najdete.

Nejhorší je vždy vymyslet nějakou otázku do soutěže. Člověk přece jen nechce, aby to bylo moc těžké, ale zase nechce, aby to bylo tak jednoduché. Já vždycky doufám, že vás budu motivovat k nějakému psaní. Nakonec jsem se rozhodla pro jednoduchý postup. Uděláme to tedy následovně. Do pátku 7.9.2018 do půlnoci budete mít možnost na odpověď. Do odpovědi musíte napsat následující:

  1. Koukněte na blog autorky knihy Patricie http://www.hitjezdravozit.sk a napište mi, kolik receptů najdete v sekci Polievky (pozor, jeden recept se schovaný i v článku, v jehož nadpisu to uvedené není).
  2. Blíží se podzim a zima, a to jsou na polévky skvělá období. Zasytí a zahřejí:). Napište mi svou nejoblíbenější polévku. Na jakou polévku nedáte dopustit? Či jaká byla nejoblíbenější v dětství?

Na konci vybereme (generátor náhodných čísel nebo tak) 2 výherce, kde každý dostane po jednom kousku kuchařky HIT je zdravo žiť. Do soutěže budou zařazeny jen plné odpovědi (není potřeba zadávat celé jméno, výherce bude kontaktován na email, který se však neuvádí veřejně). Tak držím pěsti. Jo a nezapomeňte. Čím více členů rodiny a kamarádů zapojíte, tím větší šanci na výhru máte:). Držím pěsti a věřím, že kuchařka se dostane do rukou tomu, komu opravdu přinese radost a pomoc.

 

Výhru nelze směnit za hotovost, nebo požadovat vydání jiné výhry, než je pořadatelem stanovena. Výhru ani účast v soutěži nelze vymáhat soudní cestou. Pořadatel nenese odpovědnost za vady výhry. V případě výhry a sdělení adresy dává účastník soutěže schválení k poskytnutí těchto údajů firmě Probio, která bude následně výhry odesílat. Emailové adresy ani žádné informace nebudou předány žádné jiné společnosti.

31 comments

  1. Dobrý večer, rozhodla som sa zapojiť do vašej sútaže.,nakolko už druhý mesiac mesiac zapasim s histaminovou intoleranciou, navyše mi robí problém lepok a aj obilniny a vajíčka. Teda celkom problém, no pomaly zisťujem, že sa dá v probléme zorientovať. Blog Patriciin sledujem, a snažím sa jesť podľa jej teceptikov, jedlo je naozaj výborne, len mám niekedy problém zohnať všetky suroviny, ale mám už doma celkom dobrý arzenál 😂😂😂😂. Kniha by určite potešila 👌.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.